Zdjęcia: Marcin Jaśkaczek

3 października w Studio U22 odbyło się audiofilskie spotkanie z Anną Marią Jopek. Zaproszeni goście mieli okazję posłuchać ostatniej płyty artystki w najlepszej, studyjnej jakości i porównać różne wersje nagrań, zaprezentowanych na doskonałym sprzęcie marki Lampizator.

Album „Minione” powstał we współpracy z jednym z najbardziej utalentowanych pianistów na świecie – Gonzalo Rubalcabą. To wskrzeszenie najpiękniejszych przedwojennych tang polskich. Anna Maria Jopek śpiewa je z kubańskim trio, któremu akompaniuje fenomenalny Gonzalo Rubalcaba. Wśród utworów znalazły się między innymi:  „To ostatnia niedziela”, „Rebeka”, oraz „Twe usta kłamią”. 

Goście mieli również okazję, aby spróbować najlepszych gatunków koniaku Martell. Na degustację zaprosił Ambasador marki. 

O podniebienia zadbała również restauracja Rusiko. Lokal, prowadzony w sąsiedztwie Stuida U22 przez Davita Turkestanishvili i jego rodzinę to miejsce, w którym można skosztować tradycyjnych dań kuchni gruzińskiej. Na różnorodne menu składają się tutaj dania przygotowywane według tradycyjnych przepisów. Restauracja Rusiko dostarczyła do Studia U22 wyśmienite przekąski, których zapach i smak zabrał miłośników muzyki w kulinarną podróż do Gruzji.