Koncert zespołu Snowman w U22 

Wyjątkowy koncert zespołu Snowman i przedpremierowy odsłuch ich najnowszej płyty w jakości MQA był możliwy tylko w Studio U22. Wydarzenie odbyło się 25 marca 2017 roku w ramach inicjatywy Związku Producentów Audio Video „Piątki z Nową Muzyką”.

Album „Gwiazdozbiór” to powrót grupy Snowman po dłuższej przerwie. Ostatnia płyta zespołu – „The Best Is Yet To Come”, ukazała się w listopadzie 2011 roku i znalazły się na niej zarówno utwory w języku polskim, jak i angielskim. Nowy materiał jest w całości polskojęzyczny i składa się z 10 kompozycji. Producentem albumu jest Leszek Biolik, a wydawcą Musicom.

Spotkanie rozpoczęło się koncertem, podczas którego artyści zagrali pięć utworów. Wśród nich znalazł się singiel zapowiadający płytę „Gwiazdozbiór”, czyli piosenka „Znów Jesteś Sobą”. Po krótkiej przerwie, Piotr Metz, dyrektor muzyczny  Programu III Polskiego Radia, przeprowadził rozmowę z wokalistą zespołu Snowman – Michałem Kowalonkiem i producentem albumu – Leszkiem Biolikiem. Artyści opowiadali o przebiegu prac nad albumem. Następnie, goście mieli okazję zapoznać się z całym przedpremierowym materiałem w najwyższej jakości. Było to możliwe dzięki partnerom wieczoru: serwisowi TIDAL, w którym „Gwiazdozbiór” został udostępniony w jakości MASTERS, oraz HORN Distribution – dystrybutorowi sprzętu audio-video.