Przedpremierowy odsłuch albumu i mini koncert w Studio U22

22 marca 2017 roku, przy Alejach Ujazdowskich 22, w ramach inicjatywy ZPAV „Piątki z Nową Muzyką”, odbyło się wyjątkowe spotkanie. Tym razem zgromadzeni w Studio U22 goście mieli okazję zapoznać się z materiałem z debiutanckiej płyty zespołu Me and That Man. 

„Ten album jest jak spojrzenie głęboko w oczy facetowi, który sporo przeżył. Nic nie musi mówić. Wszystko jasne.” – tak o płycie „Songs Of Love And Death” czytamy w recenzji Kaśki Paluch z onet.pl. Album ten jest wynikiem współpracy Adama Nergala Darskiego i Johna Portera. Artyści do współpracy zaprosili również uznane na polskim rynku nazwiska: Wojtka Mazolewskiego (bas i kontrabas) oraz Łukasza Kumańskiego (instrumenty perkusyjne). Z kolei jeden z singli – „Cross My Heart and Hope to Die”, powstał przy współpracy z Czesławem Mozilem, Kevem Foxem i Piotrem z Figo Fagot. Album składa się z 14 utworów, będących mieszanką bluesa, rocka i alternatywy.

Wieczór rozpoczął się od pokazu krótkiego filmu dokumentalnego przedstawiającego prace nad płytą. Następnie Piotr Metz przeprowadził z artystami rozmowę na temat płyty, a po jej zakończeniu, goście zgromadzeniu w U22 odsłuchali przedpremierowo kilka utworów z debiutanckiego albumu Me and That Man. Dodatkową atrakcją był krótki koncert, podczas którego Nergal i Porter wykonali wspólnie cztery utwory. Po zakończonym spotkaniu artyści złożył podpisy na ścianie Studio.