Jeszcze lepszy dźwięk w Studio U22? Tak! Jako gospodarze tego unikalnego miejsca w centrum Warszawy nieustannie dbamy o to, by zadowolić jakością brzmienia goszczących u nas artystów, media oraz spore grono melomanów. Od niedawna ta jakość znów została podniesiona za sprawą podstawek IsoAcoustic, które trafiły pod głośniki Sveda Audio.

Wyglądają niepozornie, ale ich rola jest znacząca. Podstawki IsoAcoustic to izolacja, klarowne brzmienie oraz szerokie spektrum stereo nie tylko dla monitorów, ale również wzmacniaczy, gitar, czy też subów. Podstawki IsoAcoustics, model Iso-Puck dostarczają innowacyjne rozwiązanie oraz nowe podejście do tematyki izolacji monitorów studyjnych i wielu innych systemów pracy z dźwiękiem. Ich unikalny design zapewnia wysokiej jakości izolacje, jednocześnie blokując lateralne drgania i oscylacje, czego efektem jest większa przejrzystość brzmienia.

Są to prawdopodobnie najbardziej uniwersalne narzędzia izolacyjne dostępne dla rozwiązań studyjnych, scenicznych lub domowych. Design o niskim profilu sprawia, że podstawki Iso-Puck to idealne rozwiązanie dla monitorów studyjnych ustawionych na standach, konsoletach czy powierzchniach desktopowych. W ten sposób oddzielają monitory od powierzchni wspierającej, eliminując przenoszenie energii, co dostarcza lepszej przejrzystości oraz szerokości obrazu stereo.

O tym, jaką rolę podstawki IsoAcoustic będą pełnić rolę w naszym Studio, będzie się można przekonać podczas najbliższego – jesiennego sezonu spotkań odsłuchowych w trakcie cyklu „Piątki z nową muzyką”

Źródło opisu: AudioTechPro

Zdjęcia: źródło własne