Kolejne ,,Piątki z Nową Muzyką” odbyły się z okazji wydania „Jubilee Road”, czyli najnowszego albumu Toma Odella. Podczas spotkania goście Studio U22 mieli okazję wysłuchać wydawnictwa na siedem dni przed jego oficjalną premierą. Profesjonalny odsłuch odbył się dzięki inicjatywie Związku Producentów Audio-Video.

Tym razem Studio U22 gościło fanów Toma Odella, którzy przybyli w celu wysłuchania jego najnowszego albumu pt. ,,Jubilee Road”. Dzięki uprzejmości Sony Music Polska mieliśmy okazję wysłuchać go na siedem dni przed oficjalną premierą. Jest to już trzecie studyjne wydawnictwo brytyjskiego artysty, który niestety tym razem nie pojawił się na odsłuchu.Trzy najbardziej charakterystyczne cechy Toma to akustyczne brzmienie fortepianu, przeszywający głos i akcent, po którym z łatwością można rozpoznać skąd pochodzi artysta. Płyta ,,Jubilee Road”, to opowieści młodego mężczyzny zamieszkującego wschodni Londyn wraz ze swoją dziewczyną. Tom maluje świat z problemów wyciągniętych z prawdziwego życia i pozwala zanurzyć się w nich słuchaczom.

Po raz pierwszy album „Jubilee Road” został zaprezentowany szerszej publiczności w ramach inicjatywy ZPAV – „Piątki z Nową Muzyką”.

O atmosferę spotkania i dobre samopoczucie gości Studia U22 zadbali partnerzy wydarzenia – marka Ballantine’s, która serwowała drinki na bazie swojego trunku.

Zdjęcia: Darek Kawka/ZPAV