Kolejne ,,Piątki z Nową Muzyką” odbyły się z okazji wydania „Jubillee Road”, czyli najnowszego albumu Toma Odella. Podczas spotkania goście Studio U22 mieli okazję wysłuchać wydawnictwa na siedem dni przed jego oficjalną premierą. Profesjonalny odsłuch odbył się dzięki inicjatywie Związku Producentów Audi-Video.

 

Tym razem Studio U22 gościło fanów Toma Odella, którzy przybyli w celu wysłuchania jego najnowszego albumu pt. ,,Jubilee Road”. Dzięki uprzejmości Sony Music Polska mieliśmy okazję wysłuchać go na siedem dni przed oficjalną premierą. Jest to już trzecie studyjne wydawnictwo brytyjskiego artysty, który niestety tym razem nie pojawił się na odsłuchu.Trzy najbardziej charakterystyczne cechy Toma to akustyczne brzmienie fortepianu, przeszywający głos i akcent, po którym z łatwością można rozpoznać skąd pochodzi artysta. Płyta ,,Jubillee Road”, to opowieści młodego mężczyzny zamieszkującego wschodni Londyn wraz ze swoją dziewczyną. Tom maluje świat z problemów wyciągniętych z prawdziwego życia i pozwala zanurzyć się w nich słuchaczom.

 

Po raz pierwszy album „Jubilee Road” został zaprezentowany szerszej publiczności w ramach inicjatywy ZPAV – „Piątki z Nową Muzyką”. Oficjalny odsłuch płyty odbył się na profesjonalnym sprzęcie produkcji SVEDA AUDIO w Studio U22 na dwa dni przed premierą. Odsłuchowi albumu towarzyszyła rozmowa z jego twórcami, którą poprowadził Piotr Metz. NOSOWSKA opowiedziała o pracy nad tekstami i swoich inspiracjach, z kolej Michał „FOX” Król zdradził zebranym w U22 gościom tajniki produkcji muzycznej.

 

O atmosferę spotkania i dobre samopoczucie gości Studia U22 zadbali partnerzy wydarzenia – marka Ballantine’s, która serwowała drinki na bazie swojego trunku.

 

Zdjęcia: Darek Kawka/ZPAV