5 grudnia odbył się przedpremierowy odsłuch albumu autorstwa LP „Heart to Mouth”. Na dwa dni przed oficjalną premierą Piotr Metz zaprezentował najnowsze wydawnictwo artystki, które jest już piątą solową płytą w jej karierze. Spotkanie z muzyką amerykańskiej artystki odbyło się w ramach inicjatywy Związku Producentów Audio-Video „Piątki z Nową Muzyką”.

„Heart to Mouth” zawiera 12 utworów, które – jak zapowiada sama piosenkarka – są najbardziej osobistymi w jej wieloletniej karierze scenicznej oraz studyjnej. LP traktuje wydawnictwo jako formę ekspresji nie tylko artystycznej, ale także emocjonalnej. Płytę promują trzy single: „Girls Go Wild”, „Recovery” oraz „When I’m Over You”.  

„LP jest artystką międzygatunkową. To swoisty fenomen, który potrafi połączyć naprawdę wiele rodzajów muzyki, aby finalnie nagrać wyjątkowe i unikalne brzmienia. Laura Pergolizzi mogła pozwolić sobie w procesie twórczym na dosłownie wszystko, czego dowodem jest „Heart to Mouth” – powiedział Piotr Metz, dziennikarz radiowej Trójki.

Odsłuch płyty odbył się na profesjonalnych urządzeniach od Sveda Audio, natomiast o atmosferę spotkania i dobre samopoczucie gości Studia U22 zadbał oficjalny partner wydarzenia – marka Ballantine’s, która serwowała drinki na bazie swojego trunku.

Autorem zdjęć jest Darek Kawka/ZPAV