_MG_6136 copy

WALENTYNKOWY WEEKEND YES I AM BEAUTIFUL

Wyjątkowe kobiety, intymna atmosfera, sensualne fotografie. Walentynkowy weekend YES I AM BEAUTIFUL to dwa dni pełne zmysłowości i piękna.

Pierwszy dzień rozpoczęła sesja coachingowej z Elżbietą Lange. Podczas szkolenia uczestniczki odkrywały w sobie piękno, wzmacniały poczucie własnej wartości, uczyły się, jak pokochać swoje ciało.
Potem było już nieco łatwiej i jeszcze piękniej. Spotkanie z brafitterką Triumph i indywidulany dobór bielizny – odpowiedni rozmiar, fason oraz kolor.

_MG_5946 copy

_DSC8407Profesjonalna stylizacja brwi w wykonaniu Marty Wiśniewskiej oraz lekcja chodzenia na obcasach pod okiem Natalii Jaty. A tuż przed samą sesją fotograficzną – Patrycja Toczyńska, fotografka, zdradziła kilka trików, jak dobrze wychodzić na zdjęciach.

_MG_5859 copy_MG_5899 copy

Dzień drugi to sesja zdjęciowa w wyjątkowym apartamencie prezydenckim Hotelu Sheraton w Warszawie. Przygotowania rozpoczęły się z samego rana: indywidualny dobór makijażu oraz stylizacja fryzur. I tak do momentu, aż rozbłysły pierwsze flesze. Intymna przestrzeń i luźna atmosfera sprawiły, że uczestniczki czuły się pewnie i swobodnie przed obiektywem. Efekty są zdumiewające, a zadowolenie pań najlepszym dowodem na to, że wystarczy czasem drobna zmiana, żeby w końcu przyznać: „Yes I am beautiful”.

6

 

13 

 

 

O piękno od wewnątrz podczas warsztatów zadbała Voda Collagen Beauty. Energii i siły do działania, dzięki zawartości kofeiny, dodała Voda Collagen Energy.

 

logo warsztaty